Hakkımızda

AyveGa 2019 yılı başında kurulmuştur. Küçük bir bütçe ile çıktığı yolda 1 yıl içinde varlığını 20 kat arttırmıştır. Bugün gelişmiş alt yapısı ile hem kişiye özel hem toptan hem de üretim atölyesi olarak bayilerine hizmet verir.

AyveGa bugün son teknoloji dijital baskı makineleri ile tekstil ve hediyelik ürünler üzerine baskılar yapar.

AyveGa perakende, toptan ve alt mağaza yahut bayilik sistemi ile çalışır.

AyveGa Perakende

AyveGa hem kendi tasarımları hem de alt mağaza ağları ile binlerce farklı tasarımı bünyesinde barındırır ve bunları çeşitli ürünler üzerine baskısını yaparak satışa sunar. Alt mağazaları satışlar üzerinden yüzde komisyonu alır. Her kitleye hitap eden çok geniş tasarım havuzuna sahiptir.

AyveGa Toptan

AyveGa toptan alışveriş yapmak isteyenler için ise özel üretim yapar. Başta internetten satış yapmak için toptan ürün isteyenlere hizmet vermekle birlikte, okullar, dernekler, kulüplere özel ürünler üretimi yapar.
Aynı zamanda toptantshirt.com , toptanhoodie.com, toptansweatshirt.com gibi siteler AyveGa oluşumu olup toptan hizmetlerini bu siteler üzerinden de sürdürür.

AyveGa Bayilik

AyveGa mevcutta internet sitesi yahut instagramı üzerinden satış yapanlara tedarikçilik hizmet sunar. bayi.ayvega.com adresi üzerinden bayilerine hizmet verir ve özel çözümlerle verimli partnerlik sunar.

Scroll To Top
Kapat
Kapat
Mağaza
0 İstek Listesi
0 Sepet
Kapat

Sepetim

Alışveriş sepeti boş!

Alışverişe devam et