Menu
Your Cart

Sıkça Sorulan Sorular

Soru:Nasıl Alışveriş Yapabilirim.
Cevap: Sitemizden sepete ürün ekleyerek ister online ödeme ile ister kapıda nakit ödeme ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Soru: Kapıda ödeme nasıl yapabilirim.
Cevap: Sepetinizde ödeme ekranına gittiğiniz zaman ödeme seçeneği olarak kapıda ödemeyi seçerseniz +10 TL ücret ile ‘Kapıda Nakit’ ödeme yapabilirsiniz. Kapıda Kredi Kartı ile ödeme geçersinizdir. Kredi kartı ile ödeme yapmak için sitemizden online ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz.

Soru: Siparişimi nasıl takip edebilirim.
Cevap: Sitemizde yer alan "Sipariş Takip" bölümünden sipariş numaranızı ve sipariş verirken kullandığınız e-posta adresiniz ile ürünüzün durumunu anlık takip edebilirsiniz.

Soru: Siparişim kaç günde elime ulaşır.
Cevap: Sitede yer alan görsellerin tamamı baskı önizlemesidir. Ürünler stoklarımızda baskısız halde bulunur. Sipariş üzerine baskılarını yapmaktayız. Bu yüzden kargolama süreci ortalama 3 iş günüdür. Yoğun dönemlerde nadirende olsa extra durumlar yaşanabilir.

Soru: Kredi/Banka kartı ile alışveriş yapmak güvenli midir?
Cevap: Ödemelerinizi İyzico korumalı alışveriş sistemi üzerinden yapmaktasınız. Hiç bir şekilde kart bilgileriniz sitemizde kayıtlı kalmaz. Aynı zamanda 3D Secure ile doğrulama yaparak ödeme yapmaktasınız.

Soru: Ürünleri elden alma şansım var mı?
Cevap: Maalesef üretim yaptığımız atölyemiz sadece online satış üzerine kurulmuştur. Sadece internet üzerinden satışlar gerçekleştirmekteyiz.

Soru: Değişim ve iade nasıl yapabilirim.
Cevap: Sipariş verdikten sonra 14 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz. Değişim ve iade işlemlerinde tüm kargo gönderim ücretleri müşteriye aittir. Değişimler tarafımıza ulaştığında 5 iş günü içinde tekrardan gönderimi yapılır. İade taleplerinde ise 14 iş günü içinde ödeme yapılır.

Soru: Hangi Kargo Firması İle Çalışıyorsunuz.
Cevap: Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz.