Baskı ve Talimatlar

Ürünlerimiz, stoklarımızda baskısız olarak bulunmaktadır; görseller sadece baskı önizlemeleridir. Tüm ürün baskıları, sipariş üzerine kişiye özel olarak gerçekleştirilmektedir.

Ürün görselleri, S beden ürünler üzerinde sergilenmektedir ve baskı boyutlarımız bu ölçülere göre belirlenmiştir. En büyük baskı boyutumuz 38×48'dir.

Dikime bağlı olarak ürünlerde 1-2 cm fark olabilir, ancak bu durum değişim veya iade için geçerli bir sebep değildir. Kullandığımız baskı tekniği, en ileri teknoloji olan DTF/Şeker baskıdır.

Ürünler, 30 derecede tersten yıkanmalıdır; yüksek dereceli yıkamalar, baskıların zarar görmesine neden olabilir.

Bilgilendirme: Sipariş üzerine yapılan baskılarda, ürün ön izlemesinden kaynaklanan %5'e varan ton farklılıkları oluşabilir. Ayrıca, her siparişte sıfırdan baskı yapıldığı için baskılar 1-2 cm büyük veya küçük olabilir. Özetle, ürünlerimiz el emeği ve gelişmiş teknolojinin birleşimiyle her siparişte kişiye özel üretilmektedir.

İade ve değişim işlemlerinde tüm nakliye ücretleri alıcıya aittir. Yıkanmış, kokulu veya giyilmiş ürünler, satılabilirliklerini yitirdiğinden değişim ve iadeye konu olmaz. Ancak, baskısı hatalı veya kusurlu ürün gönderimi, yanlış beden gönderimi gibi durumlarda iade ve değişim yapılmaktadır.

Teslimat sürecinde, sipariş üzerine yapılan baskılar nedeniyle bir ürünün kargoya verilişi genellikle 2 veya 3 iş günü sürebilir. Haftasonları ve resmi tatiller, iş günleri hesaplamasına dahil edilmez. Siparişiniz bu süre zarfında kargolanacak ve kargo takip bilgileri tarafınıza SMS ile iletilecektir.

Sitemizden sipariş verdikten sonra, ürününüz kargoya verildiğinde size kargo takip bilgisi SMS ile gönderilecektir.